USA

Home Etikety Láhve Novinky Ocenění Knihy Mapa O nás Odkazy Muzea Slovníček

Koloa Rum Company, Hawaii

  rum z USA od 499 Kč

Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Spice Hawaiian Rum
Kōloa Kauaʻi Spice Hawaiian Rum
Kóloa White Rum
Kóloa White Rum
Mám jen obrázek:(
Kóloa Gold Rum
Kóloa Gold Rum
Mám jen obrázek:(
Kóloa Dark Rum
Kóloa Dark Rum
Mám jen obrázek:(

Historie

Firma byla založena roku 2008.

[Zdroj: Firemní web]

Produktová řada Koloa Rum bude světlý, jantarový, tmavý, kořeněné a kokosový rum v 750 ml, 1 l, 1,75 lahví. Předmixovaný Mai Tai a Mai Tai mix bude také součástí produktové řady.

Degustační místnost mikro lihovaru bude umístěna v historickém Kilohana Plantation mimo Lihue na silnici z Kaumualii do Koloa. Degustační místnost se nachází mezi restaurací Gaylord a stanice Plantation Railway, vedle nového pavilonu Kalamaku Luau. Zahájení výstavby degustační místnosti plánujeme na červen 2008.

Většina našeho havajského rumu se bude vyrábět v Kalaheo. Na zakázku vyrobené destilační zařízení očekáváme v blízké budoucnosti. Instalaci plánujeme na polovinu roku 2008. Melasa bude z Gay & Robinson Plantation.

Cukr firmy Gay & Robinson je považován za nejlepší na světě. Když zkombinujete dešťovou vodu nejdeštivějšího místa na zemi, intenzivní tropické slunce, sopečnou půdu a Kauai Island Ohana vznikne nejproduktivnější třtinová plantáž na světě. Z této palntáže je nejlepší možná melasa. Přístup k nejlepším surovinám zajišťuje nejlepší rum.

Kauai je přirozeným domovem pro Koloa Rum Corporation. Kapitán James Cook a posádky HMS Resolution a HMS Discovery poprvé připluli na Kauai v roce 1779. Kauai byl první ostrov Hawaie, kde přistál kapitán James Cook v roce 1778.

V 80. létech 20. století zavírali jeden cukrovar za druhým. Jedním z cílů Koloa Rum Corporation je pokračovat ve využívání půdy k produkci prvotřídních produktů.

Zpočátku budou produkty Koloa Rum distribuovány jen na Havaji a na západním pobřeží Spojených států. Později budeme expandovat do zbytku Spojených států.

Koloa Rum Corporation vlastní na Kauai usazený Greg Schredder a častý návštěvník John Stallcup, který žije v Napa, a skupina převážně místních investorů.

[Zdroj: Firemní web, cit. 2008]


Galerie obrázků


Zde jsou plné texty z etiket

us250: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us252: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us251: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us253: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Spice; Hawaiian Rum with natural flavors and caramel color; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 44% alc/vol (88 Proof)

us_283: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i White Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))

us_284: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i Gold Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))

us_285: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i Dark Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))


Hledání v textech na etiketách

(?)
Hledat celá slova místo částí slov (?)
Hledat také v informacích o společnosti (?)

Poslední úpravy: 6.3.2015 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997