USA

Home Etikety Láhve Novinky Ocenění Knihy Mapa O nás Odkazy Muzea Slovníček

Charbay Winery and Distillery, St. Helena, CA

  rum z USA od 499 Kč

Charbay Rum
Charbay Rum
Mám jen obrázek:(
Charbay Vanilla Rum
Charbay Vanilla Rum
Mám jen obrázek:(

Nemám žádné etikety, jen obrázky:(


Historie

Dovolte mi, abych vám představil Domaine Charbay a vysvětlil vám náš proces vinařství a destilace. Čtyři z nás, moje žena Susan, náš syn Marko, naše dcera Lara, a já zvládneme celou operaci. Naší hlavní odbornou znalostí a zájmem je kvašení, destilace a pohostinnost. Než se dostaneme k detailům vinařství a destilace dovolte mi, abych vás nejprve trochu uvedl do historie.

Charbay Winery & Distillery vlastní a provozuje Miles, Susan, Lara a Marko Karakasevicovi. Od roku 1983 je rodina známa ručně vyráběnou verzí luxusních vín, portského, brandy, lihovin a likérů. Miles, v Evropě vyškolený profesionální vinař a lihovarnický mistr, má rodinnou tradici více než 250 let, od roku 1751 v bývalé Jugoslávii. Vinařstvím a destilací se zabýval už jako dítě.

Marko, po klasickém Evropském vyučení otcem, je 13. generací pokračující v tradici vinařství a lihovarnictví. Destilací se za bývá od svých 10 let.

Rodina žije a pracuje na "Still on the Hill", uprostřed kliduplných borovic na Spring Mountain s výhledem na údolí Napa ... kde jinde. Kreativita se opírá o silné profesionální zázemí. Hlavní destilační přístroj, klasický Alambic Charentais Pot Still, se nachází hodinu na sever, v Mendocino County.

[Zdroj: Firemní web, cit. 2005]


Galerie obrázků


Zde jsou plné texty z etiket

us_147: Charbay Tropical Islands' Cane Rum; Triple Pot Distilled; Extra Smooth, Silky & Rich Exotic Tropical Islands' Cane Syrup; Hand Triple Distilled at Our Family Alambic Microdistillery in Northen California; 40% alc/vol (80 Proof)

us_146: Charbay flavored with Whole Beam Tahitian Vanilla Rum; Triple Pot Distilled; Extra Smooth, Silky & Rich Exotic Tahitian Vanilla Fragrance; Hand Triple Distilled at Our Family Alambic Microdistillery in Northen California; 35% alc/vol (70 Proof)


Hledání v textech na etiketách

(?)
Hledat celá slova místo částí slov (?)
Hledat také v informacích o společnosti (?)

Poslední úpravy: 9.10.2005 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997