Portoriko

Home Etikety Láhve Novinky Ocenění Knihy Mapa O nás Odkazy Muzea Slovníček

Barcelo Marques & Co

  rum z Portorika od 199 Kč

Palo Viejo
Palo Viejo
Palo Viejo
Palo Viejo
Palo Viejo 151
Palo Viejo 151

Vystavuji zde 3 z 6 etiket mé sbírky. Ostatní etikety se liší pouze v drobnostech.


Historie

Serralles udělal v roce 1985 velký skok vpřed tím, že převzal Puerto Rico Distillers, Inc, dceřinou společnost obří kanadské alkoholové firmy Joseph E. Seagram and Sons Ltd. Akvizice Seagramových výrobních závodů ve městech Camuy a Arecibo, stejně jako názvy místně prodávaných značek (Palo Viejo, Ron Llave a Granado), umožnili Serrallesu více než zdvojnásobit objemu prodeje.

[Zdroj: The Rum Experience by Luis Ayala, 2001, p.117]

Kromě White Don Q a Gold Don Q a premiového rumu El Dorado plněného v Mercedita, Serralles v Camuy ukládá ke zrání a plní Palo Viejo, Ron Llave, Ron Granado, Ronrico a Captain Morgan. (Captain Morgan na základě smlouvy o výrobě se Seagramem.)Zde jsou plné texty z etiket

pr64: Palo Viejo; 4/5 Pint; 80 Proof; Distilled Puerto Rican Rum; Produced & Bottled at Caumy, P.R. by Barcelo Marques & Co.

pr5: Palo Viejo; Ron de Puerto Rico; Rum produced by Barcelo Marques & Co., San Juan, Puerto Rico; 40% alc/vol (80 Proof)

pr6: 151; Palo Viejo; Ron de Puerto Rico; Rum produced by Barcelo Marques & Co., Caumy, Puerto Rico; 75.5% alc/vol (151 Proof)


Hledání v textech na etiketách

(?)
Hledat celá slova místo částí slov (?)
Hledat také v informacích o společnosti (?)

Poslední úpravy: 9.10.2005 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997