August Baetzhold's Sons

  rum z USA od 189 Kč

Rumové etikety

Rum Punch -  August Baetzhold's Sons (us_56)
Mám jen obrázek:(

Rum Punch (us_56)

Mám jen obrázek:(

Historie

Firma je v létech 1870-1918 uváděna v adresářích města Buffalo, NY.


V roce 1878 byl August Baetzhold radním a měl lihovar na Michigan a Cypress St.


August Baetzhold and Sons

Firma August Baetzhold & Sons, obchodníci a dovozci vín a lihovin, patří mezi nejuznávanější a nejznámější podniky ve městě založené němci. Zakladatelem byl August Baetzhold, samorostlý člověk v nejlepším slova smyslu. Zemřel ve věku 77 11. ledna 1911.

August Baetzhold poprvé spatřil světlo světa 31. prosince 1833 v Damsbrück poblíž Langenfalza v Sasku. Vyučil se v truhlářem a tesařem. V 19 letech přišel do Nového světa a usadil se v Buffalu. Nejdříve byl více než 10 let zaměstnán v obchodě, než si v roce 1963 otevřel malý obchod s lihovinami na Main Street ve čtvrti Cold Springs. Obchod rychle rostl a tak byl nucen najít větší v budově na 346 Ellicott Street. Ale tento prostor také se stal příliš malý, takže v roce 1872 koupil Odd Fellows Hall na 567-571 Michigan Street.

August Baetzhold Sr. hrál významnou roli ve společenském a politickém životě. Byl prominentní člen Řádu svobodných zednářů, Odd Fellows atd. V roce 1877 a 1878 byl radní. Kromě toho byl jedním z ředitelů německé American Bank a ředitel Excelsior Brewery.

Po jeho smrti převzali firmu jeho synové August Baetzhold Jr. an Theodor Baetzhold.

August Baetzhold Jr. je v současné době [tj. 1912] šéf firmy. Narodil se 17.května 1859 v Buffalu, získal dobré vzdělání, a pak se věnoval podnikání svého otce. Dnes je považován za respektovaného občana a podnikatele. Je velmi oblíbený a vážený ve všech kruzích.

Theodor A. Baetzhold se narodil 3. října 1860. Poté, co opustil školu, se věnoval podnikání svého otce a stal se cestujícím reprezentatem firmy.

Firma August Baetzhold & Sons má dobrou pověst, obstarává ta nejlepší vína z Porýní, Maďarska, Španělska a Francie. Importuje nejlepší likéry. Prodává ta nejlepší vína z Kalifornie a dalších vinařských oblastí Ameriky. Jsou jedinými vlastníky slavných značek whisky Deer Run a Santa Fe.Galerie obrázků

Ilustrace
A.Baetzhold
Ilustrace
A.Baetzhold
Ilustrace
T.A.Baetzhold
Ilustrace
Baetzhold

Zde jsou plné texty z etiket

us_56: Extra Quality Rum Punch; A cordial compound August Baetzhold's Sons, 567 to 571 Michigan St., Buffalo, N.Y.

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu. Zásady cookies