Bull Run Distilling Company, Portland, OR

  rum z USA od 499 Kč

Rumové etikety

Pacific Rum - Bull Run Distilling Company, Portland, OR (us_298)
Mám jen obrázek:(

Pacific Rum (us_298)

Mám jen obrázek:(
Zdroj: www.bullrundistillery.com

Historie

Na jaře roku 2010 uznávaný lihovarník z Portlandu Lee Medoff a jeho obchodní partner a nadšenec Patrick Bernards spolu s několika přáteli založili Bull Run Distilling Company.

Název "Bull Run" sahá až do dob prvních osadníků na Oregon Trail. Někdy v 50. létech 19. století hnali průkopníci stádo průsmykem v pohoří Cascade a v místě nyní známém jako Bull Run jim dobytek utekl.

Zdivočelý dobytek se zabydlel v hustých lesích a místní čas od časů zahlédli jak se pase a pije podél travnatých břehů řeky a jezera. A tak se vžil název řeky Bull Run River a jezera Bull Run Lake.

O stopadesát let později založili v kouzelném skladu z 50. let 20. století v severozápadním Portlandu lihovar, který má k dispozici dokonale čistou vodou. Voda je to, co dělá Bull Run tak zvláštním - je to pravděpodobně nejčistší zdroj vody v zemi. Dodává bohatou jemnou chuť, kterou není možné zopakovat mimo Oregon.

Dnes sklad na 2259 NW Quimby slouží jako lihovar Bull Run, sklad barelů a degustační místnost, vše v jednom. Je otevřeno jak pro prohlídky, tak pro ochutnávky a návštěvníci se mohou v půvabném interiéru zbavit rušného okolí.Zde jsou plné texty z etiket

us_298: Bull Run Distilling Company; Pacific Rum; bottle 1475; Portland, Oregon; 40 % alc by vol (80 proof); 750 ml; Made with Hawaiian cane sugar

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu. Zásady cookies