Koloa Rum Company, Hawaii

Rumové etikety

Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us250)
Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum

Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum

102 x 121 mm (4" x 4,7")
Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us252)
Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum

Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum

102 x 121 mm (4" x 4,7")
Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us251)
Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum

Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum

102 x 120 mm (4" x 4,7")
Kōloa Kauaʻi Spice Hawaiian Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us253)
Kōloa Kauaʻi Spice Hawaiian Rum

Kōloa Kauaʻi Spice Hawaiian Rum

101 x 120 mm (4" x 4,7")
Kóloa White Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us_283)
Mám jen obrázek:(

Kóloa White Rum

Mám jen obrázek:(
www.sunset.com
Kóloa Gold Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us_284)
Mám jen obrázek:(

Kóloa Gold Rum

Mám jen obrázek:(
www.sunset.com
Kóloa Dark Rum - Koloa Rum Company, Hawaii (us_285)
Mám jen obrázek:(

Kóloa Dark Rum

Mám jen obrázek:(
www.sunset.com

Historie

Firma byla založena roku 2008.

[Zdroj: Firemní web]

Produktová řada Koloa Rum bude světlý, jantarový, tmavý, kořeněné a kokosový rum v 750 ml, 1 l, 1,75 lahví. Předmixovaný Mai Tai a Mai Tai mix bude také součástí produktové řady.

Degustační místnost mikro lihovaru bude umístěna v historickém Kilohana Plantation mimo Lihue na silnici z Kaumualii do Koloa. Degustační místnost se nachází mezi restaurací Gaylord a stanice Plantation Railway, vedle nového pavilonu Kalamaku Luau. Zahájení výstavby degustační místnosti plánujeme na červen 2008.

Většina našeho havajského rumu se bude vyrábět v Kalaheo. Na zakázku vyrobené destilační zařízení očekáváme v blízké budoucnosti. Instalaci plánujeme na polovinu roku 2008. Melasa bude z Gay & Robinson Plantation.

Cukr firmy Gay & Robinson je považován za nejlepší na světě. Když zkombinujete dešťovou vodu nejdeštivějšího místa na zemi, intenzivní tropické slunce, sopečnou půdu a Kauai Island Ohana vznikne nejproduktivnější třtinová plantáž na světě. Z této palntáže je nejlepší možná melasa. Přístup k nejlepším surovinám zajišťuje nejlepší rum.

Kauai je přirozeným domovem pro Koloa Rum Corporation. Kapitán James Cook a posádky HMS Resolution a HMS Discovery poprvé připluli na Kauai v roce 1779. Kauai byl první ostrov Hawaie, kde přistál kapitán James Cook v roce 1778.

V 80. létech 20. století zavírali jeden cukrovar za druhým. Jedním z cílů Koloa Rum Corporation je pokračovat ve využívání půdy k produkci prvotřídních produktů.

Zpočátku budou produkty Koloa Rum distribuovány jen na Havaji a na západním pobřeží Spojených států. Později budeme expandovat do zbytku Spojených států.

Koloa Rum Corporation vlastní na Kauai usazený Greg Schredder a častý návštěvník John Stallcup, který žije v Napa, a skupina převážně místních investorů.

[Zdroj: Firemní web, cit. 2008]


Galerie obrázků


Zde jsou plné texty z etiket

us250: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi White Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us252: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Dark Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us251: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Gold Hawaiian Rum; Rama, Hawaii; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 40% alc/vol (80 Proof)

us253: Kauai, Hawaii; The Original Kōloa Kauaʻi Spice; Hawaiian Rum with natural flavors and caramel color; Distilled and Blended on the garden island of Kauaʻi history in the making; 44% alc/vol (88 Proof)

us_283: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i White Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))

us_284: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i Gold Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))

us_285: Kauai - Hawaii; The Original Kóloa; Kaua'i Dark Hawaiian Rum; Rama Hawaii; 40% alc/vol (80 Proof))

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu. Zásady cookies