Sang Som Co. Ltd. / Surathip Sriaroon Co., Ltd.

  rum z Thajska od 466 Kč

Sang Som Rum
Sang Som Rum
Sang Som Rum
Sang Som Rum
Sang Som Premium Rum
Sang Som Premium Rum
Mám jen obrázek:(
Sang Som Similan Rum
Sang Som Similan Rum
Mám jen obrázek:(

Vystavuji zde 2 z 4 etiket mé sbírky. Ostatní etikety se liší pouze v drobnostech.

Mé plné láhve

Click to enlarge

Sang Som

Click to enlarge

Sang Som


Historie

Sang Som Co. Ltd. je jediná společnost v Thajsku vyrábějící skutečný rum, to znamená, že destiluje alkohol z cukrové třtiny. Obsah alkoholu je 40% a zraje krátce. Sang Som stojí o něco víc než rýžová whisky, ale pro ty, kteří objevili Mekong a a mají rádi neobvyklé, je stojí za vyzkoušení.

[Zdroj: Things to do in Bangkok, cit. 2005]

Tharnnamthip Company založili Mr Pongse Sarasin, Mr Chalong Kiangsiri a Mrs Prasit Narongdej s cílem vyrábět skotskou obilnou whisky s názvem "Thara".

V roce 1977 Mr Charoen Sirivadhanabhakdi, Mr Thaloeng Laochinda a Mr Chula Kanchanalaksha, kteří měli bohaté zkušenosti s lihovinami v Thajsku, převzali společnost od jejích zakladatelů a změnil název společnosti na Sang Som Company.

Sang Som byl poprvé uveden na trh v listopadu 1977 a rychle se stal jedním z nejúspěšnějších nápojů v historii alkoholového průmyslu Thajska.

[Zdroj: Superbrands, cit. 2005]

Co o Sang Songu možná nevíte:

  • Pro připomenutí 60. výročí narození Jeho Veličenstva krále stočila společnost v dubových sudech deset let zrající Sang Som do speciálně vyrobených keramických lahví a věnovala je Jeho Veličenstvu.
  • Sang Som je ideální pro míchání koktejlů. Turisté v Thanon Khaosarn (Khaosan Road) u Bangkoku smísí 300 ml láhev Sang Somu s dvěma lahvemi coly v malém kbelíku s jen ledem a doplní čtyři stébla... Je to skvělý způsob, jak se podělit o chuť Sang Somu.
  • Společnost Sang Som Company je členem Thai Beverages Public Company, jedné z deseti nejlepších lihovinových konglomerátů na světě.

[Zdroj: Superbrands, cit. 2005]

SangSom se poprvé dostal na thajský trh v roce 1977.

Nyní, o 30 let později, je to nejúspěšnější nápoj v historii lihovin Thajska. Lidé koupí každý rok přes 70 milionů litrů Sang Som, což z něj dělá jedenu z největších nápojových značek na světě s tržním podílem ve své kategorii více než 70 procent.

Sang Som vytvořil Chula Kanchanakaksha, který je široce uznáván jako thajský "likérový génius" za své unikátní schopnosti udržovat rovnováhu mezi uměním a vědou při míchání lihovin.

[Zdroj: Firemní web, cit. 2008]


Zde jsou plné texty z etiket

th1: Special Sang Som Rum; Destilled Aged Blended and Bottled by Sang Som Co. Ltd. Thailand under Thai Government Supervision; 80 Proof; 0.75 L; 8851707000105

th3: Superior 5 years old; Sang Sang; 0.30 L; 80 Proof; Sang Som Royal Thai Liquor; For export only; Destilled, Blended, Aged and Bottled by Sang Som Co. Ltd. (Nakornpratom province) under Thai Government Supervision

th_1: Sang Som; Premium Sang Som Royal Thai Rum; Export Quality; Destilled, Blended and Bottled by Sang Som Co. Ltd. Thailand under Thai Government Supervision; 40% vol, 80 Proof; 750 ml, 25.35 fl oz; For export only; Product of Thailand

th_2: Sang Som; Similan International Rum; Export Quality; Product of Thailand; Destilled, Blended and Bottled by Sang Som Co. Ltd. Thailand under Thai Government Supervision; Special Thai Liquor; 40% vol, 80 Proof; 750 ml, 75 cl; For export only

th~1: Superior 5 years Sang Som; 0.75 L; 80 Proof; Sang Som Royal Thai Liquor; For export only; Destilled, Blended, Adged and Bottled by Sang Som Co. Ltd. Thailand under Thai Government Supervision

th~2: Superior 5 years Sang Som; 0.75 L; 80 Proof; Sang Som Royal Thai Rum; Export Quality; Destilled, Blended, Adged and Bottled by Sang Som Co. Ltd. (Nakornpratom) Thailand under Thai Government Supervision


Hledání v textech na etiketách

(?) Rozšířený dotaz
Části slov (min 2 znaky) nebo celá slova Hledat celá slova místo částí slov (?)

Poslední úpravy: 1.1.2017 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997