Jamajka

Home Etikety Láhve Novinky Ocenění Knihy Mapa O nás Odkazy Muzea Slovníček

National Rums of Jamaica Limited

Nemám žádné etikety:(


Historie

Společnost Vlastník % vlasnictví Zaměstnanci Zdroj příjmů Aktivity/pozn.
National Rums of Jamaica National Sugar Company 100 7 Prodej alkoholu Holding tří lihovarů, dva jsou v provozu. Zodpovídá za limitaci, propagaci, marketing a distribuci všech běžných rumů z lihovarů v Monymusku a Long Pond. Podílí se na výrobě a prodeji denaturovaného lihu a na zrání rumu v Innswoodu.
Long Pond Distilleries National Rums of Jamaica 100 37 Prodej rumu Fermentace a distilace rumu.
Clarendon Distilleries National Rums of Jamaica
Trelawny Estate Limited
51
49
95 Prodej rumu a alkoholu Fermentace a distilace rumu.


Vláda Jamajky s potěšením oznamuje restrukturalizaci státního podniku National Rums of Jamaica Ltd. (NRJ), holdingu společností Clarendon Distillers Ltd., Long Pond Distillers Ltd. a Innswood Distillery Ltd. (dohromady NRJ Group).

Na základě dohod podepsaných se společnostmi Demerara Distillers Ltd z Guyany, The West Indies Rum Distillery Ltd (dceřiná společnost Goddard Enterprises Ltd z Barbadosu) a Diageo North America Inc (dceřiná společnost Diageo PLC, největší světové společnosti v oboru lihovin) přinesou tito tři investoři nové kapitálové investice v celkové výši 5.368 milionů amerických dolarů ve prospěch NRJ Group.

Na základě tohoto nového kapitálu Demerara Distillers Ltd, The West Indies Rum Distillery Ltd a státní National Sugar Company Ltd vlastní každý v NRJ 33,3 % akcií.

NRJ vlastní 73 % akcií v Clarendon Distillers Ltd (Monymusk) a zbylých 27 % vlastní Diageo North America Inc prostřednictvím své dceřiné společnosti Trelawny Estates Ltd. Firmy Long Pond Distillers Ltd a Inswood Distillery Ltd budou i nadále dceřinými společnostmi NRJ.

Nové investice společně s financováním z Programu rozvoje integrované Evropské unie pro rozvoj rumu v karibiku budou využity k financování programu zásadní modernizace a expanze NRJ Group. NRJ, předním dodavatel jamajského rumu, se také snaží rozvíjet portfolio značky s cílem usnadnit jeho vstup na trh s přidanou hodnotou.

[Zdroj: Jamaica Gleaner News, cit. 2006]


Hledání v textech na etiketách

(?)
Hledat celá slova místo částí slov (?)
Hledat také v informacích o společnosti (?)

Poslední úpravy: 18.2.2007 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997