Velká Británie

Home Etikety Láhve Novinky Ocenění Knihy Mapa O nás Odkazy Muzea Slovníček

Alnwick Rum Co. Ltd.

  rum z Velké Británie od 439 Kč

Alnwick Vatted Rum
Alnwick Vatted Rum
Alnwick de lux 92
Alnwick de lux 92
Alnwick de lux 92
Alnwick de lux 92
Alnwick Rum
Alnwick Rum

Vystavuji zde 4 z 6 etiket mé sbírky. Ostatní etikety se liší pouze v drobnostech.


Historie

Alnwick Rum byl zřejmě namíchán v pivovaru Alnwick během první světové války. V průběhu dalších let míchali rum v různých skladech po celé zemi.

Firmu Alnwick Rum Company poprvé zaregistroval John Linsley v roce 1966. V té době firma působila pod záštitou Alnwick Brewery Company Limited založené v 60tých létech 19. století.

Firmy Alnwick Brewery a Alnwick Rum převzal červenci 1978 pivovar Drybroughs. Pivovar Alnwick ukončil činnost v roce 1986. V té době už byla Alnwick Rum Company zavřená.

John Linsley zemřel v dubnu 2001 a mezi jeho dokumenty byly nalezeny nejstarší rumové recepty, které posloužily jako inspirace na oživení kdysi prosperující firmy.

Ian Linsley se několikrát neúspěšně pokušel společnost získat, ale povedlo se mu to až na začátku roku 2003. Získal a znova registroval Alnwick Rum Company Limited a příslušné adresy URL: alnwickrum.com a alnwickrum.co.uk.

Tak začal složitý proces hledání vhodného mixéra, který by oživit produkt. A tak se znovu vrátili nejlepší z rumy na základě originálních receptur.

[Zdroj: Ian Linsley, majitel Alnwick Rum Company Limited, cit. 2003]


Zde jsou plné texty z etiket

uk260: Alnwick; Fine Old Blend of Guyana & Jamaica Rums; Vatted Rum; 70 proof; 26 2/3 fl ozs; 75.7 cl; Alnwick Rum Co. Ltd., Alnwick; Rum

uk350: Alnwick de lux 92 Vatted Rum; 92° Proof; Produce of West Indies; Alnwick Rum Co. Ltd., Alnwick

uk262: Alnwick de lux 92 Vatted Rum; 75 cl; 52.5% vol; Fine old Blend of Guyana & Jamaica Rums; Alnwick Rum Co. Ltd., Alnwick

uk263: The Legendary... Alnwick Rum; Vatted Rum; A Fine old Blend of Guyana & Jamaica Rums; 70 cl; Alnwick Rum Co. Ltd., Alnwick; 43% vol


Hledání v textech na etiketách

(?)
Hledat celá slova místo částí slov (?)
Hledat také v informacích o společnosti (?)

Poslední úpravy: 8.5.2015 Vytvořil Petr Hloušek
Hlouškovi  
Petrovy rumové etikety

English Česky Deutsch/

TOPlist
Od roku 1997