Bacardi-Martini India Ltd.


Historie

Společnost zahájila 11.12.1996. V průběhu let společnost zavedla nejnovější technologii.

[Zdroj: APEDA (příslušná stránka), cit. 2003]

Radico Khaitan Ltd. (RKL) je společný podnik s Bacardi International, kde zahraniční partner drží 51% podíl a zbytek je v držení RKL. Společnost, tedy Whythall India Ltd, má závod umístěný v Rampuru (UP). Společnost vyrábí IMFL značky jako Whitehall, Whitehall5 a Genesis whisky v Rampuru, jakož i prostřednictvím jejich stáčíren v dalších státech Indie. Jedná se o semi-prémiové značky vyrobené z obilné pálenky s příměsí sladu a skotské. Joint venture má v Rampuru Malt Spirit Plant, který dodává RKL kvalitní Malt Spirit pro své vlastní značky jako jsou whisky 8 PM nebo Special Appointment. Bacardi Martini India Ltd je naším významným zákazníkem.

[Zdroj: Radico Khaitan Ltd., cit. 2003]

Po delším čekání se Bacardi Martini India Ltd (BMIL) chystá na vpád do segmentu ready-to-drink (RTD) uvedením Bacardi Breezer.

Společnost, která je joint venture v poměru 74:26 mezi Bacardi a Gemini Distilleries, plánuje zahájit ještě tento měsíc nebo začátkem září plnění Breezer. Breezer bude plnit Gemini Distilleries v Goa a zasáhne trhy jako je Dillí, Maháráštra (včetně Bombaje) a Goa.


Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu. Zásady cookies